Kdo jsem

Kdo vlastně jsem a co tady dělám …

Jsem Andrea … Andrea Fuglíková

Andrea Fuglíková

Nebudu vás učit jíst zdravě, ani si neodvážím vám doporučovat nějaké krémy proti vráskám. Chci vás ale učit a trénovat, jak se bránit proti různým druhům násilí. Chci vás informovat o tom, jak si ochránit svůj majetek a seznamovat s novinkami a trendy v oblasti bezpečnosti.

Celý svůj profesní život mám spojený s prací v bezpečnostních sborech. Se životem v chlapském kolektivu a mnoha smutnými příběhy, nejen žen.  Dvacet dva roků jsem pracovala u Policie České republiky a Generální inspekci bezpečnostních sborů a nyní již pět roků pokračuji v komerční sféře. Dohromady je to už dlouhých dvacet sedm roků.

U kriminálky jsem sedm roků, jak se slangově říká, pracovala na násilí, kde jsem se zabývala mravnostními a násilnými delikty. U generální inspekce jsem zase pět roků zaváděla model kriminálního zpravodajství, zajišťovala strategické analýzy a informace důležité pro prevenci a boj s trestnou činností.

V roce 2014 jsem souhrou okolností ztratila smysl pokračovat dále ve státní službě a odešla jsem do komerční sféry. Založila jsem společnost ADSEC – consulting s.r.o., která se zaměřuje, jak jinak, než na oblast bezpečnosti.

Od práce si občas odskočím k televizní tvorbě. To je takový můj „únik od reality“. Měla jsem příležitost podílet se jako odborný poradce na seriálech Expozitura a Atentát pro společnost CET 21 (TV Nova) a pro HBO jsem pracovala na projektech Mamon a Pustina. V současné době moje společnost spolupracuje na nově vznikajícím kriminálním seriálu Místo zločinu Ostrava pro Českou televizi.

A nyní jsem i autorkou programů, které se zaměřují především na bezpečnost žen.


Facebook Instagram
ADSEC – consulting s.r.o.