Co mohu nabídnout

  • Osobní články.
  • Odborná témata.
  • Příběhy ze života.
  • Rozhovory se zajímavými lidmi.
  • Reportáže z pořádaných akcí, nebo účasti na akcích.

Pořádám přednášky, kde učím a trénuji postupy obrany a ochrany, které posilují a vzdělávají ženy při ochraně sebe a své rodiny.

Učím ženy přijímat osobní bezpečnostní návyky, které je ochrání, pokud se z jakéhokoli důvodu stanou objektem agresivních jedinců a jsou v nebezpečí.  S těmito znalostmi, pak mohou ženy předvídat, identifikovat, vyhodnotit rizika vzniklé situace a vyhnout se tak násilným situacím dříve, než k nim dojde. Jde mi zejména o prevenci.

Ženy samy si v rámci programu mohou zvolit stupeň výcviku obrany a ochrany.

Trénuji jednotlivce, ale i skupiny. Pořádám teambuildingové programy, které jsou zaměřené na rozvoj bezpečnosti v rámci týmové spolupráce.

Pomáhám zaměstnavatelům zvolit praktická bezpečnostní řešení a produkty osobní bezpečnosti pro ženy.

Můj program by nebyl kompletní, kdybych ženám nenabídla výcvik ve střelbě. Specializuji se na obrannou střelbu, nebo chcete-li, střelbu na krátkou vzdálenost.

Podmínkou tohoto výcviku není držení zbrojního průkazu. Věnuji se všem ženám. Těm, které se nikdy se střelnými zbraněmi nesetkaly, ale i těm, které se snaží stavět na již získaných dovednostech. Ženám, které mají zájem o osobní bezpečnost a obranu, ale i o sportovní nebo zájmovou střelbu.

V rámci tréninku učím ženy bezpečné manipulaci se zbraní.

Bezpečnost všech žen je totiž pro mě nejvyšší prioritou. Používám nejpřísnější kontrolní systémy. Mé kurzy jsou navrženy tak, aby si ženy vybudovaly důvěru ke zbrani předtím, než postoupí k praktickému cvičení ve střelbě se skutečnými zbraněmi.

Učím ženy při střelbě přemýšlet o duševním a fyzickém vyvážení, které jim pomáhá soustředit se na konkrétní okamžik, výstřel.

Mé kurzy dávají ženám šanci spojit se s ostatními ženami v zábavném, jedinečném, posilujícím, poutavém a přátelském prostředí, přizpůsobeném životním situacím. Ženy u mě najdou nové zájmy.  

Radím ženám, která střelná zbraň je pro jejich sebeobranu ta pravá, jak zbraň nejlépe uschovávat a jak nosit zbraň skrytě.

Připravuji ženy pro získaní zbrojního průkazu.

Doporučuji ženám i další vhodné produkty pro jejich obranu a ochranu.


Facebook Instagram
ADSEC – consulting s.r.o.