O čem to celé je

Asi před třemi roky jsem začala cítit, že v oblasti bezpečnosti chybí programy, které by byly zaměřené převážně na ochranu a obranu žen. Rozhodla jsem se tedy oprášit starou myšlenku a vytvořit svůj vlastní program, zaměřený převážně na ženy, na jejich obranu, ochranu před všemi druhy násilí, ochranu jejich majetku a blízkých.

Možná se zeptáte proč?

Protože jsem se setkala se spoustou žen, které učinily zcela „banální rozhodnutí“, a aniž by to tušily, tak se zcela zbytečně vydaly cestou, kde v jednom okamžiku překročily reálný pocit bezpečí a vstoupily do rizika ohrožení. Pro mnohé v tu chvíli začal i boj o holý život. Až POTOM si všechny uvědomily význam „BEZPEČÍ“, ne však slova, ale pocitu „BEZPEČÍ“, jedny ze základních potřeb každého z nás.  Tyto ženy a jejich příběhy mi umožnily pochopit, proč k tomu vůbec došlo a jak se tomu dalo v mnoha případech předejít.  

Nemusíte mít obavu, že vás budu nutit znát několik bojových sportů, chodit s několika pistolemi u pasu, bojovým psem, pepřovým sprejem a dvěma bodyguardy. Tak to rozhodně v úmyslu nemám.

Málokdo si totiž uvědomuje, že vše začíná ve vaší hlavě. Já vás tedy naučím předvídat, identifikovat, vyhodnotit rizika vzniklé situace a vyhnout se tak násilným situacím dříve, než k nim dojde. Zachováte si tedy svoje zvyklosti, ale společně změníme váš úhel pohledu. Což je mnohdy to nejtěžší, ale pojďme do toho…

Chci totiž vytvořit bezpečnost pro ženy, jako životní styl.


Facebook Instagram
ADSEC – consulting s.r.o.